G64-FP-1613D Replacement Quartz Sleeve Domed
The G64-FP-1613D Replacement Quartz Sleeve Domed comes with a black boot on the domed end.
See below details for the G64-FP-1613D Replacement Quartz Sleeve Domed.
| Our Part #: | G64-FP-1613D |
| End type: | Domed |
| ID: | 0.87" or 22mm ± .2mm |
| OD: | 0.96" or 24.5mm ± .2mm |
| Length: | 63.50" or 1613mm ± 3.5mm |