G64-FP-1613D Replacement Quartz Sleeve Domed
Our Part #:  G64-FP-1613D
End type:  Domed
ID:  0.87" or 22mm ± .2mm
OD:  0.96" or 24.5mm ± .2mm
Length:  63.50" or 1613mm ± 3.5mm