QD465-1676 Replacement Quartz Sleeve Domed
QD465-1676 Domed Quartz
Our Part #:  QD465-1676
End type:  Domed
ID:  0.87" or 22mm ± .2mm
OD:  0.96" or 24.5mm ± .2mm
Length:  65.98" or 1676mm ± 3.5mm