2081905-UV Replacement Quartz Sleeve Domed
2081905-UV
Our Part #:  2081905-UV
End type:  Domed
ID:  0.98" or 25mm ± .2mm
OD:  1.1" or 28mm ± .2mm
Length:  75" or 1905mm ± 3.5mm